• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
machineChina

Бесплатна Достава

Welcom на нашата компанија

Шандонг Gongxiang Mengyuan тргување копродукции, Ltd извоз стратешки сојуз, Шандонг Жинан Fute биотехнологија копродукции, Ltd е основана во 2008 година, е збирка на чистење на производи за заштита на R & D, производство, маркетинг во тело специјализирани биотехнологијата компании. Компанијата има многу брендови како што се Мерло, Харли Детско, Рич Бамбус, Бамбус Бамбус, итн Главните производи се серија влажни марамчиња, бамбус влакна серија природни хартија, хартија за домаќинство серија, серија бизнис хартија, серија пелени за возрасни, маска серија. Чекај. Оригиналниот хартија серија донесува 100% Gui бамбус расте како суровина, која има извонредни предности на "антибактериски и антибактериски, заштита на животната средина, безбедноста и широка употреба". Компаниите може да биде скроена да се задоволат потребите на земјите во пазарот според пазарната ориентација.

научи повеќе

WhatsApp Онлајн Chat!