Чиле снегулки / кршен чили - Кина Шандонг Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

Чиле снегулки / кршен чили

Краток опис:

Chili flakes (or crushed chili) rolled by dried single chili or mixed chili could be made with or without seeds. You can use it directly or grind it into powder to meet your other demands.   Product Name Chili Flakes, Crushed Chili(8-16mesh, 2-3mm) Type With or without seeds Raw Material Single Chaotian/Yidu Chili or mixed Processing Type Air Dried Hotness According to customers’ request ASTA According to customers’ request Supply Period All year round Supply Cap...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жинан
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Чиле снегулки (или мелени чили) стркала со суви чили еден или мешани чили може да се направи со или без семки. Можете да го користите директно или мелење во прав за да се задоволат вашите други барања.

   201609211042334455201609211042233116

  Име на производ Чили снегулки , Кршен Chili (8-16mesh, 2-3мм)
  тип Со или без семки
  Необработен матерјал Еден Chaotian / Yidu чили или мешани
  Тип на обработка на Има Сушен
  парливост Според клиенти барање
  ASTA Според клиенти барање
  Период на снабдување Сите во текот на годината
  Набавка Способност 20000 МТ / Година
  Рок на траење 18 месеци
  сертификација ISO, Кошер, Халал, БРЦ, ФДУ
  Квалитет Не луничка, без мувла, без Судан Црвениот
  пакување 25kg / картон со внатрешен ПЕ вреќа / 25 кг во хартија пластични композитни торба, или во согласност со барањата на клиентите

  Забелешка: Информациите во форма е само за вашиот референца. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме оставете ги вашите пораки во "Контакт". Секое вашите прашања ќе добиете нашата брза одговор.


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!