Чили сегменти и прстени - Кина Шандонг Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

Чили сегменти и прстени

Краток опис:

Chili Segments & Rings could be processed according to your requested length, ranging from 2mm to 2cm or longer. Product Name Chili Segments & Rings Raw Material Single Chaotian or Yidu Chili Processing Type Air Dried Hotness Hotness of Chaotian or Yidu Chili ASTA ASTA of Chaotian or Yidu Chili Supply Period All year round Supply Capability 20000 MT/Year Shelf Life 18 Months Certification ISO, Kosher, Halal, BRC, FDA Quality No Speckle, No Mould, No Sudan Red ...


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жинан
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Чили сегменти и прстениможе да бидат обработени според барам должина, кои се движат од 2mm до 2 см или повеќе.

  201609211103005930201609211103185921

  Име на производ Чили сегменти и прстени
  Необработен матерјал Еден Chaotian или Yidu чили
  Тип на обработка на Има Сушен
  парливост Парливост на Chaotian или Yidu чили
  ASTA ASTA на Chaotian или Yidu чили
  Период на снабдување Сите во текот на годината
  Набавка Способност 20000 МТ / Година
  Рок на траење 18 месеци
  сертификација ISO, Кошер, Халал, БРЦ, ФДУ
  Квалитет Не луничка, без мувла, без Судан Црвениот
  пакување 25kg / картон со внатрешен ПЕ вреќа / 25 кг во хартија пластични композитни торба, или во согласност со барањата на клиентите

  Забелешка: Информациите во форма е само за вашиот референца. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме оставете ги вашите пораки во "Контакт". Секое вашите прашања ќе добиете нашата брза одговор. 

   


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!