• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
machineChina

Контактирајте не

Шандонг GONGXIAN GMENGYUAN Бизнис копродукции, ООД

адреса

Соба 1-101-1, зграда 11, Hailiangyuanli, бр 717, Fengming патот, Baoshan Стрит, Окружниот Licheng, Жинан Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

телефон

Линија: 400-015-6686

Тел: +86 15552562787

Факс: 0531-88732288

часа

Понеделник-недела: 24-часовен онлајн

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!