• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
machineChina

pa pagesë Delivery

Welcom për kompaninë tonë

Shandong Gongxiang Mengyuan Trading Co., aleanca strategjike Ltd. eksportit, Shandong Jinan Fute Bioteknologji Co, Ltd, u themelua në vitin 2008, është një koleksion i pastrimit Shëndeti R & D, prodhimit, marketingut në një organ të specializuar kompani bioteknologjia. Kompania ka shumë marka të tilla si Merlot, Harley Baby, Rich bambu, bambu bambu, etj Produktet kryesore janë fshin me lagështi seri, bambu fibra letër natyrale seri, seri letër shtëpiake, seri letër biznesit, Adult Diaper seri, maskë seri. Prisni. seri origjinale Gazeta miraton 100% bambu Gui rritur si një lëndë e parë, e cila ka avantazhet e shquar "antibacterial dhe antibacterial, mbrojtjen e mjedisit, sigurinë, dhe përdorimin e gjerë". Kompanitë mund të jenë përshtatur për të përmbushur nevojat e vendeve në treg në bazë të orientimit të tyre në treg.

Mëso më shumë

WhatsApp Online Chat!