Pods Chili - China Shandong Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

pods djegës

Përshkrim i shkurtër:

Chaotian Chili and Yidu Chili, these two kinds of chili pods have different hotness and taste, and can meet your different demands. They also could be processed to segments, rings, strings, flakes or powder and used for food production, kitchen seasonings or catering industry. Product Name Dried Whole Chili, Chili Pods Processing Type Air Dried Variety Chaotian Chili Yidu Chili Style stemless With stem or stemless Place of Origin Hebei, Shandong, Liaoning, Henan, etc. China Inner ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Chaotian Chili dhe Yidu Chili, këto dy lloje të pods djegës kanë nxehtësinë ndryshme dhe shije, dhe mund të përmbushë kërkesat tuaja të ndryshme. Ata gjithashtu mund të përpunohen për segmentet, unaza, vargjet, thekon ose pluhur dhe përdoret për prodhimin e ushqimit, seasonings kuzhinë ose industri hotelierike.
  201609201422298590

  Emri i produktit Thata Chili Whole, pods djegës
  përpunimi Lloji Air thata
  shumëllojshmëri Chili Chaotian Yidu Chili
  stil Stemless Me rrjedhin ose Stemless
  Vendi i origjinës Hebei, Shandong, Liaoning, Henan, China etj Inner Mongolia, Liaoning, Jilin, Hebei, Shanxi, Xinjiang, Shandong, China etj
  Harvest Season Tetor-nëntor Nëntor-dhjetor.
  hotness 15000-23000SHU 4000-9000SHU
  ASTA 33-73ASTA 130-180ASTA
  Periudha Furnizimi Gjatë gjithë vitit
  Furnizimi Aftësia 20000 MT / Viti
  Jeta raft 18 muaj
  vërtetim ISO, i drejtë, hallall, BRC, FDA
  cilësi Jo pikël, No Mold, No Sudan Red
  paketim 20 ose 25 kg / qese të endura apo sipas kërkesave të klientëve

  Shënim: Të dhënat në formë është vetëm për referencë tuaj. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem të lënë mesazhet në "Na kontaktoni". Çdo pyetje tuaja do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!