Chili Powder - China Shandong Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

Djegës pluhur

Përshkrim i shkurtër:

The hotness of chili powder processed by single chili(Chaotian, Yidu) or mixed chili range from 4000SHU to 80000SHU and the different ASTA could meet your specific usage like food production, kitchen seasonings and catering industry. Product Name Chili Powder(30-40 mesh, 40-80 mesh) Raw Material Single Chaotian/Yidu Chili or mixed Processing Type Air Dried Hotness According to customers’ request ASTA According to customers’ request Supply Period All year round Supp...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Puhizën e pluhur djegës përpunohen nga djegës vetme (Chaotian, Yidu) ose varg të përzier djegës nga 4000SHU në 80000SHU dhe ASTA ndryshme mund të takohen përdorimin tuaj të veçantë si prodhimin e ushqimit, seasonings kuzhine dhe industri hotelierike.

  Emri i produktit Djegës pluhur (30-40 rrjetë, 40-80 rrjetë)
  Raw Material Single Chaotian / Yidu Chili ose të përziera
  përpunimi Lloji Air thata
  hotness Sipas kërkesës së klientit
  ASTA Sipas kërkesës së klientit
  Periudha Furnizimi Gjatë gjithë vitit
  Furnizimi Aftësia 20000 MT / Viti
  Jeta raft 18 muaj
  vërtetim ISO, i drejtë, hallall, BRC, FDA
  cilësi Jo pikël, No Mold, No Sudan Red
  paketim 25kg / carton me të brendshme qese PE / 25 kg në qese letre-plastike përbërë, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shënim: Të dhënat në formë është vetëm për referencë tuaj. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem të lënë mesazhet në "Na kontaktoni". Çdo pyetje tuaja do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!