Segmentet Chili & Unaza - China Shandong Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

Segmentet djegës dhe unaza

Përshkrim i shkurtër:

Chili Segments & Rings could be processed according to your requested length, ranging from 2mm to 2cm or longer. Product Name Chili Segments & Rings Raw Material Single Chaotian or Yidu Chili Processing Type Air Dried Hotness Hotness of Chaotian or Yidu Chili ASTA ASTA of Chaotian or Yidu Chili Supply Period All year round Supply Capability 20000 MT/Year Shelf Life 18 Months Certification ISO, Kosher, Halal, BRC, FDA Quality No Speckle, No Mould, No Sudan Red ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Segmentet djegës dhe unazamund të përpunohen në bazë të gjatësisë tuaj kërkuar, duke filluar nga 2mm të 2cm ose më gjatë.

  201609211103005930201609211103185921

  Emri i produktit Segmentet djegës dhe unaza
  Raw Material Single Chaotian ose Yidu Chili
  përpunimi Lloji Air thata
  hotness Hotness i Chaotian ose YIDU Chili
  ASTA ASTA i Chaotian ose YIDU Chili
  Periudha Furnizimi Gjatë gjithë vitit
  Furnizimi Aftësia 20000 MT / Viti
  Jeta raft 18 muaj
  vërtetim ISO, i drejtë, hallall, BRC, FDA
  cilësi Jo pikël, No Mold, No Sudan Red
  paketim 25kg / carton me të brendshme qese PE / 25 kg në qese letre-plastike përbërë, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shënim: Të dhënat në formë është vetëm për referencë tuaj. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem të lënë mesazhet në "Na kontaktoni". Çdo pyetje tuaja do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë. 

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!