Piper i kuq pods - China Shandong Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

paprika pods

Përshkrim i shkurtër:

Paprika pod(or dried whole paprika) processed via Air Dried is about 10cm long, has bright red color, extremely low misture and can be stored for a long time. Paprika pods can be processed to powder then reprocessed to sauce or other different types. They can be used in chicken, pizza, meat, pasta, salad, vegetables, potato salad, eggs and steak. Product Name Dried Whole Paprika, Paprika Pods Type With stem or stemless Processing Type Air Dried Place of Origin Xinjiang, China Harv...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Paprika pod (ose paprika tharë tërë) përpunuar nëpërmjet Air thata është rreth 10cm e gjatë, ka ngjyrë të kuqe të ndritshme, misture jashtëzakonisht të ulët dhe mund të ruhet për një kohë të gjatë. pods Piper i kuq mund të jenë të përpunuara në pluhur, atëherë reprocessed për salcë ose llojet e tjera të ndryshme. Ato mund të përdoren në pule, pica, mish, makarona, sallatë, perime, sallatë patate, vezë dhe biftek.
  201609221801261818

  Emri i produktit Thata Whole Piper i kuq ,paprika pods
  lloj Me rrjedhin ose Stemless
  përpunimi Lloji Air thata
  Vendi i origjinës Xinjiang, China
  Harvest Season Nëntor-dhjetor.
  hotness ≦ 800 SHU
  ASTA 80-220 ASTA
  Periudha Furnizimi Gjatë gjithë vitit
  Furnizimi Aftësia 20000 MT / Viti
  Jeta raft 18 muaj
  vërtetim ISO, i drejtë, hallall, BRC, FDA
  cilësi Jo pikël, No Mold, No Sudan Red
  paketim 20 ose 25 kg / qese të endura apo sipas kërkesave të klientëve

  Shënim: Të dhënat në formë është vetëm për referencë tuaj. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem të lënë mesazhet në "Na kontaktoni". Çdo pyetje tuaja do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!