Paprika Powder - China Shandong Gongxian Gmengyuan
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
machineChina

paprika Powder

Përshkrim i shkurtër:

Paprika Powder is a spice made from air dried sweet chili pepper, and is also used to add color and flavor to many types of dishes. Product Name Paprika Powder, sweet pepper powder Raw Material Paprika Processing Type Air Dried Hotness ≦800 SHU ASTA 80-220 ASTA Supply Period All year round Supply Capability 20000 MT/Year Shelf Life 18 Months Certification ISO, Kosher, Halal, BRC, FDA Quality No Speckle, No Mould, No Sudan Red Packaging 25kg/carton with inner PE bag/25k...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  paprika Powderështë një nuancë bërë nga ajri thata ëmbël piper djegës, dhe është përdorur gjithashtu për të shtuar ngjyrë dhe shije për shumë lloje të pjatave.

  201609230943377748

  Emri i produktit Paprika Powder, sweet pepper powder
  Raw Material spec i kuq
  përpunimi Lloji Air thata
  hotness ≦ 800 SHU
  ASTA 80-220 ASTA
  Periudha Furnizimi Gjatë gjithë vitit
  Furnizimi Aftësia 20000 MT / Viti
  Jeta raft 18 muaj
  vërtetim ISO, i drejtë, hallall, BRC, FDA
  cilësi Jo pikël, No Mold, No Sudan Red
  paketim 25kg / carton me të brendshme qese PE / 25 kg në qese letre-plastike përbërë, apo sipas kërkesave të klientëve

  Shënim: Të dhënat në formë është vetëm për referencë tuaj. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem të lënë mesazhet në "Na kontaktoni". Çdo pyetje tuaja do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!